Test wzroku

aplikacja mobilna

Otestujte si zrak v mobilní aplikaciTestowanie wzroku za pomocą naszej aplikacji mobilnej

Zdrowy człowiek jest obdarzony pięcioma podstawowymi zmysłami, które pozwalają jego organizmowi otrzymywać odpowiednie rodzaje informacji z otoczenia. Te informacje są zawsze otrzymywane za pomocą wyspecjalizowanego organu. Jednym z pięciu podstawowych zmysłów człowieka jest też wzrok, a właściwym organem w tym przypadku jest oko.

Oko jest organem parzystym, który umożliwia ludziom widzenie. Co jednak jest dla nas ważne, to jest to, że jakość widzenia ma każdy z nas inną i tylko od nas zależy, jak daleko pozwolimy zajść ewentualnym problemom ze wzrokiem. Niezależnie od tego, czy przyczyna zaburzenia widzenia jest dziedziczna czy medyczna, czy jest ona skutkiem wypadku lub jest spowodowana wiekiem, o wzrok zawsze trzeba dbać. Oko jest bramą do ludzkiej duszy i stracić wzrok, to byłoby jak stracić część samego siebie.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was aplikację mobilną, którą można pobrać bezpłatnie do swoich inteligentnych telefonów i w ten sposób przeprowadzić testowanie swojego wzroku bezpośrednio w zaciszu własnego domu. 

Test wzroku oferuje sprawdzenie astygmatyzmu, to jest wady refrakcji, która jest przyczyną niewłaściwego skupiania światła na siatkówce. Jest również możliwe, aby przetestować widzenie kolorów lub umiejętności wyróżniające ludzkiego oka i w ten sposób wykryć wadę refrakcji na samym początku. Za pomocą zasłaniania na przemian lewego, a potem prawego oka, i oglądania zdjęć z odległości 35 cm, możesz sam przetestować także ostrość widzenia na kolorowym tle lub wykryć choróbę siatkówki, która jest główną przyczyną utraty ostrości wzroku, a jeśli nie jest leczona, to może stać się przyczyną trwałej ślepoty.

Oko jest bramą do ludzkiej duszy i stracić wzrok, to byłoby jak stracić część siebie.

Prosta i jasna aplikacja test wzroku zawiera tak zestaw testów, w tym przegląd wad refrakcji jak zaćma, zmętnienia ciała szklistego, zespół suchego oka, jaskra lub zaburzenia akomodacji, jak i informacje na temat rozwiązywania niniejszych wad refrakcji za pomocą zabiegu operacyjnego.

Dzięki tej aplikacji dowiesz się także pouczających informacji na temat anatomii oka, gdzie na poglądowej ilustracji można zobaczyć wszystkie jego najważniejsze elementy wraz z opisem. Basza aplikacja zawiera również szkło powiększające, słowniczek terminów oraz przycisk, umożliwiający natychmiastowe umówienie się na specjalistyczne badanie w Klinice Okulistycznej OFTEX.

Dla Waszego zdrowego wzroku dołożymy wszelkich starań. Czekamy na Twoją wizytę, zespół OFTEX Kliniki Okulistycznej, Centrów Okulistycznych i Optyk 

Przykłady z naszej aplikacji mobilnej test wzroku

Zajímavosti anatomie oka Test oka - sítnice Druhy dioptrických vad Slovníček pojmů - oči Máte otázky k očím?

Pobierz naszą aplikację

App Store

Copyright © 2004 - 2023 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrona danych osobowych | Warunki korzystania | Created by PAREXPO