Światłowodowe szkolenia nowoczesna siłownia dla Twoich oczu!

Pracujesz kilka godzin dziennie z komputerem, lub musi działać cały czas czytać znaczną ilość tekstów w jakiejkolwiek formie?

Odkryj nową metodę pielęgnacji zdrowego widzenia -doświadczenie wizualne szkolenie!

Czy jesteś zmartwiony przez często po pracy zmęczony i pieczenie oczu? Występują podczas czytania warunki, kiedy zaczynają się powielić litery w tekście lub smużyć? Jeśli tak, jesteś wśród tych, którzy powodują poważne problemy z przeciążone oczy. W rzeczywistości przyczyną znacznego spadku wydajności pracy i skuteczności.

Podstawowym problemem, jednak polega na tym, że jest możliwe, nie może zrozumieć. Powielnie liter lub niewyraźne widzenie może wystąpić już po 30 minutach pracy, zwłaszcza, jeśli oczy na bliskiej odległości ucisku na bieżąco. Częste "patrząc" na ekranie komputera lub telefonu komórkowego, istnieje ryzyko przewlekłego przeciążenia okaże lekarze wiedzą. Syndrom widzenia komputerowego.

Można w ogóle ten nieprzyjemny i stale rosnące "cywilizacja" zrobić coś o problemie? Jest szansa, aby uniknąć bardziej poważne uszkodzenie wzroku jako środek zapobiegawczy? Mamy dobrą wiadomość dla was: na szczęście, tak! Jeśli którykolwiek z tych objawów występuje, uprzejmie prosimy jak najszybciej przejdź okulista , to problem widzenia oferty – odwiedź Twój optometristu .

Kim jest ten okulista, co może zrobić i gdzie go znaleźć? Okulista jest lekarz specjalista, który studiował Optometria medycznych lub Wydziału nauki. Badanie koncentruje się w szczególności na oko, i w związku z tym, absolwentów tego pola Optometrycy doskonale obsługuje wszystkie funkcje Visual, powinny być zbadane w celu soczewki kontaktowe aply i poleca niezbędne Pomoce wizualne i metody, na przykład. i szkolenia Visual.

I tylko wizualnej szkolenia można zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować zmęczenie oczu, powielania lub smużenie podczas odczytu litery i zwraca oczy stan idealny. Trening widzenia jest bardzo wyspecjalizowany ćwiczenie, które wzmacnia współpracę i koordynację z oczu i mózgu. Dokładnie napędzany przez Visual szkolenia pod okiem doświadczonego trenera może-optyka. znacznie opóźnić

niektóre chirurgii oka. również może być bardzo skuteczna alternatywa do stosowania korekty Pomoce wizualne, takie jak okulary lub soczewki kontaktowe.

Przed nagłówkiem "siłownia dla Twoich oczu" i możesz wzdrygnąć się, czy Twój trener światłowodowe-okulista-przeprowadzi szereg ważnych okulistycznych, który oceni stan wzroku i ujawnia jego "słabe punkty", a przyczyną przeciążenia i zmęczenie. Badanie wzroku trwa około 30 do 40 minut. Na podstawie wyników badania woli, a następnie zaproponuje plan lekcji i okulista nerwu wzrokowego szkoleniowych zakres o nazwie. "szyte na miarę".

Pierwsza faza wizji kształcenia, w tym wszystkie wymaganiu ćwiczenia odbywa się indywidualnie i pod nadzorem eksperta z optyky. Następnie to robią światłowodowe szkolenia zgodnie z instrukcjami światłowodowego trenera sami w domu. w wyjątkowych przypadkach, pod jego nadzorem gdy niektóre ćwiczenia, jest w trakcie. Jeśli chcesz Visual szkolenia skuteczne, jego długość jest zalecane przez co najmniej trzy tygodnie , i co najmniej raz w roku, to należy powtórzyć ćwiczenia przepisane. Skuteczność metody zależy od tego, co jest warte Twoje zaburzenia i jak Twoje oczy są odpowiedziąlne na szkoleniu.

W Republice Czeskiej jest koncepcja wizualnego szkolenia, ale jest praktycznie nieznany w Wielkiej Brytanii, Australii czy Stanach Zjednoczonych jest wpływ jego genialny efekt na oczy używa więcej niż 30 lat. Długoterminowe badania wykazały, że profesjonalnie przeprowadzone szkolenia Visual:

  • zmniejsza zmęczenie oczu
  • Usuwa podwójne widzenie lub niewyraźne widzenie podczas przedłużyć pracy w w pobliżu
  • Ogólnie w bardzo dobrym stanie utrzymuje oczy

Mimo, że jest najbardziej skuteczne szkolenia w okresie wzrokowego spośród 18. -37. roku życia, to jest ta sama zasada co do golfa: jest możliwe, Aby rozpocząć w każdej chwili, w każdym wieku. Nie wahaj się, w związku z tym, aby doświadczyć tej metody klimatyzacji unikatowe dla jego oczy w klinice okulistycznej z OFTEX w Pardubicach, gdzie pilotażowego projektu "Siłownia dla Twoich oczu" zaczynamy symbolicznie na pierwszy dzień wiosny, tj. 21 marca 2014 r. 

Copyright © 2004 - 2021 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrona danych osobowych | Warunki korzystania | Created by PAREXPO