Jak nas znaleźć

Do Pardubic można łatwo dojechać samochodem. W drodze z Polski możecie Państwo skorzystać z kilku przejść granicznych: oprócz najbardziej znanych (Kudowa Zdrój – Náchod, Lubawka – Královec i Mieroszów – Meziměstí) są też i inne, jak Jakuszyce, Graniczne Budy lub Boboszów.

Pardubice są również ważnym węzłem komunikacyjnym Republiki Czeskiej, więc z Polski można do nas dostać się też pociągiem (bezpośrednie połączenie z Wrocławiem i z Warszawą) lub autobusem. Bezpośrednie linie autobusowe z Wrocławia, Opola i Warszawy kursują do miasta Hradec Králové – to drugie miasto wojewódzkie regionu Wschodnich Czech, które leży zaledwie 20 km od Pardubic. Pardubice i Hradec Králové mają bardzo dobre i częste połączenia, tak kolejowe, jak i autobusowe.

Pardubice to piękne zabytkowe miasto z turystycznie ciekawym otoczeniem. Jeśli chcielibyście Państwo wizytę w naszej klinice połączyć z podróżą turystyczną, nasze miasto zaoferuje bogate możliwości zakwaterowania w hotelach i pensjonatach oraz barwny program kulturalny. Do Pragi, odleglej o sto kilometrów, możecie Państwo dojechać w ciągu jednej godziny – najlepiej pociągiem (pociągi kursują co 20–30 minut), lub samochodem autostradą D11, która rozpoczyna się w niewielkiej odległości od Pardubic.

 

Copyright © 2004 - 2023 OFTEX, s.r.o. | Kontakt | Ochrona danych osobowych | Warunki korzystania | Created by PAREXPO